באר שבע - קהילה - שתי חניות שהיו מיועדות לרכבי אגף שאיפ''ה בהרצליה הוחזרו לרשות הציבור

באר שבע - קהילה - שתי חניות שהיו מיועדות לרכבי אגף שאיפ''ה בהרצליה הוחזרו לרשות הציבור

שתי חניות שהיו מיועדות לרכבי אגף שאיפ''ה בהרצליה הוחזרו לרשות הציבור

שרון יונתן 17.02.2011
הוסף דף לפייסבוקשמור במועדפים
מעקב: מנהל האגף החליט לוותר על החניות בסוקולוב לטובת התושבים. חבר המועצה ירון עולמי שניהל מאבק בנושא: ''אני חושב שזה מראה שגם מלחמות קטנות הן מלחמות חשובות''
עיריית הרצליה החליטה לבטל שתי חניות, שהיו מיועדות לרכבי אגף שאיפ''ה ולהחזירם לרשות הציבור.

כזכור, בשבוע שעבר פרסמנו ב''קול הרצליה'' כי חבר המועצה ירון עולמי טוען שהעירייה גזלה שלא לצורך חניות מהציבור הרחב, מול בניין אזורים ברחוב סוקולוב 6, לטובת חניית רכבי אגף שאיפ''ה, שמשרדיו נמצאים בסמוך. בנוסף, במקום מצויות גם 2 חניות לטובת רכבי משטרה.

בתשובת העירייה לשאילתה שהגיש עולמי למועצת העיר נכתב כי החניות הללו אושרו על מנת לתת מענה נאות לצרכי העיר, המשמר האזרחי ואגף שאיפ''ה הנקראים פעמים רבות במשך היום לטיפול במשימות ובקריאות ברחבי העיר וזקוקים לנגישות גבוהה לרכביהם. עוד צוין כי חניות אלו אושרו בועדת התנועה כחוק, כולל מתן אישור של קצין משטרה.

יחד עם זאת נכתב כי ''לאחר בירור נוסף של צרכי אגף שאיפ''ה ועם הכנסת האופנועים, הוחלט ע''י מנהל האגף לוותר על החניות בסוקולוב לטובת התושבים ולפיכך החניה של אגף שאיפ''ה תבוטל''.

בישיבת המועצה נעתרה גם ראש העירייה יעל גרמן לבקשתו של עולמי ואמרה כי תושבים שקיבלו דו''חות בחנייתם במקומות של אגף שאיפ''ה יוכלו להגיש ערעור לתובע העירוני שישקול לבטל דו''חות אלו.

עולמי אמר בתגובה: ''אלו בשורות טובות מאוד עבור תושבי העיר בכלל והאזור הזה בפרט, אשר זכו לעוד 2 מקומות חניה ציבוריים וכן בהתחשבות במקבלי הדו''חות. אני חושב שזה מראה שגם מלחמות קטנות הן מלחמות חשובות, וכשהן מוצדקות גם יש תוצאות בשטח, שיטיבו עם הציבור מעתה ואילך. ניצחון קטן שהוא בעצם הישג ענק, ואני שמח שהוא נפל בחלקי''.צילום : שרון יונתןתגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

שירותי חניה מרכז רפאי איכילוב

עיריית בית שמש - קנסות חניה

עיריית בית שמש - קנסות חניה