רעננה - קהילה - הסדרת מגרש חניה בבית לוינשטיין

רעננה - קהילה - הסדרת מגרש חניה בבית לוינשטיין

קהילה

הסדרת מגרש החניה המערבי בבית לוינשטיין

כתב LOCAL 07.11.2010
החניון החדש שיוקם יכיל 230 חניות, מתוכן 17 חניות יוקצו לנכים. החניון יפעל בתשלום והוא תוכנן בצורה התואמת את צורכי בית החולים השיקומי כולל הנגשה לנכים
במסגרת המאמצים לשיפור השירות, יחל בית החולים "לוינשטיין" בתקופה הקרובה בעבודות תשתית להסדרת מגרש החניה המערבי. כיום קיים שטח כורכר המשמש את מאושפזי בית החולים והבאים בשעריו וכן את המבקרים במתחם גמלא שנמצא בסמוך לבית החולים.

מבית החולים נמסר כי הנהלת בית החולים עושה את מירב המאמצים בכדי להקים במהרה את החניון המחודש ובמסגרת זאת התקבלה החלטה להשאיר בשלב ראשוני כמחצית משטח המגרש על מנת שימשיך לפעול ולשרת את באי בית החולים. בשטח זה יוקצו חניות לנכים כמספר החניות הקיימות כיום.

בית החולים יאפשר תנועה של הולכי רגל לשערי בית החולים בדרך גישה חלופית וממליץ להגיע מרחוב אחוזה לדרך ירושלים ומשם בדרך הולצברג לכיוון בית החולים.

חניון גמלא, הממוקם בסמוך לבית החולים, הינו חניון בתשלום שבאי בית החולים יכולים להחנות בו את רכבם.

מריו קונבקי, סגן המנהל האדמיניסטרטיבי של בית החולים והאחראי על הקמת מגרש החניה, מציין כי החניון החדש שיוקם יכיל 230 חניות, מתוכן 17 חניות יוקצו לנכים. החניון יפעל בתשלום והוא תוכנן בצורה התואמת את צרכי בית החולים השיקומי כולל הנגשה לנכים.

מנהל בית החולים, פרופ' יעקב הרט,: "אנו מתנצלים מראש על אי הנוחות הזמנית שתיגרם כתוצאה מהעבודות, אך חשוב לי להזכיר כי אנו פועלים לטובת ולרווחת המאושפזים והמבקרים. כבית חולים המשמש ציבור רחב ראינו חשיבות רבה בייצור אפשרויות חניה נוחות, נגישות ומסודרו

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

שירותי חניה מרכז רפאי איכילוב

עיריית בית שמש - קנסות חניה

עיריית בית שמש - קנסות חניה