דלג לתוכן הראשי

זהירות - אכיפה מוגברת באשקלון !!

החל מהיום: אכיפה מאסיבית של חניה יוצאת לדרך

לתשומת לב הנהגים: החל מהיום (ראשון) שוטרי תחנת אשקלון וכן פקחי עירייה, ירשמו לכם דוחות חניה בכל האזורים בעיר ובכל שעות היממה. גם ההקלות שניתנו בעבר בשכונת ברנע בוטלו לאלתר
פורסם בתאריך: 10/01/2016 02:11
סיון סבג-אסולין | צילום: אילוסטרציה, טל חיים
מבצע חסר תקדים של תחנת המשטרה באשקלון יוצא לדרך החל מהיום (ראשון). בתקופה הקרובה תיערך אכיפה מאסיבית של חניות רכבים שלא כחוק בכל רחבי העיר אשקלון. למען הסר ספק כל אישורי החניה שניתנו בכמה מקומות בחלקי העיר על המדרכות, אינם תקפים וירשמו דוחות בכל שעות היממה.
כזכור, לפני למעלה משנה הודיע ראש עיריית אשקלון, איתמר שמעוני, כי בעקבות מצוקת חניה קשה בעיקר בשכונת ברנע, לא יינתנו דוחות חניה ברחובות מסויימים בתוך השכונה וביניהם: בלפור, קדש, אברהם בלסברג ועוד. בחודשיים האחרונים נעשו עבודות רבות והתווספו מקומות חניה ברחובות המדוברים - דבר שהוביל לבחון את ההקלה מחדש.

מפקד תחנת המשטרה באשקלון, סנ"צ שמעון פורטל, אמר כי בשנה החולפת התקבלו לא פחות מאלפי תלונות במוקד 100 של המשטרה בנושא רכבים שחנו בצורה אסורה וחסמו גישה לבניינים וכן למעברי חצייה."הגענו לשלב, במיוחד בתחום החניות האסורות והקמת הרעש, שתושבים מבקשים ממני לרשום דו"חות", אמר סנ"צ פורטל השבוע. "חייבים לעשות סדר בתחומים האלה כדי לספק פתרונות לתושבים שרוצים לחיות את החיים שלהם בצורה שקטה ונעימה".

ואכן כאמור מבצע יוצא דופן יוצא לפועל היום ויימשך תקופה ארוכה. נציין כי האכיפה תתבצע לא רק בתוך השכונות אלא בכלל בכל רחבי העיר. כמו כן, העירייה אמורה להרחיב בחודש פברואר את אזורי החניה בתשלום, כאשר הטבת שעתיים חניה בחינם תופחת לשעה אחת והתשלום על השעה השניה יעמוד על 1.20 ש"ח במקום 5.70 ש"ח היום.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

שירותי חניה מרכז רפאי איכילוב

עיריית בית שמש - קנסות חניה

בשורה סלולארית למחפשי החנייה בגבעתיים