יום רביעי, 17 בספטמבר 2008

טכנאי המדחנים נעלם עם חצי מיליון שקל

מתבר שגם בעסקי החניה יש דרמה !!!

יום שלישי, 16 בספטמבר 2008, 17:16 מאת: נתיב נחמני, מערכת וואלה! חדשות
משה בן שמעון, טכנאי בחברת מדחנים בירושלים, חשוד שגנב חצי מיליון שקלים מפדיון כספי חניה. המשטרה מבקשת את עזרת הציבור בחיפושים אחרי משה בן שמעון, החשוד שגנב את כספי פדיון מדחני החניה של חברת "מד פארק" ונמלט. נשמע כמו גניבה של כסף קטן, אך בן שמעון ברח עם כחצי מיליון שקל ומאז נעלמו עקבותיו.
בן שמעון, בן 27, עבד בחברה כטכנאי מדחנים. ביום רביעי שעבר, הוטלה עליו משימת הפקדת הכספים שנאספו ממכונות למכירת כרטיסי חניה ומהמדחנים שבבעלות החברה, המפוזרים ברחבי הארץ. בן שמעון לא נשלח לבד, מחשש שישדד. החברה שלחה איתו עובד נוסף, על מנת שיאבטח את המשלוח.
עוד באותו היום נכנסו השניים לסניף בנק לאומי שברחוב המלך ג'ורג' בירושלים. מספר דקות לאחר מכן, כשלסכום הכסף הגדול כבר לא נשקפה סכנה, החליט המלווה של בן שמעון כי לא נשקפת סכנה לכסף וכי הוא יכול להשאיר את שותפו לבד ועזב את הבנק. דקות לאחר מכן בן שמעון נמלט ומאז לא נראה עוד.
בנוסף לסכום הכסף הגדול, טוענים בחברה כי בן שמעון מחזיק בידיו שני מפתחות מאסטר, איתם ניתן לפתוח את כל מכונות החברה למכירת כרטיסי חניה ואת המדחנים. כל היודע דבר על מקום המצאו מתבקש ליצור קשר עם המשטרה בטלפונים: 02-5391238 או 050-6276680

אין תגובות:

בית המשפט פסל את מצלמות החניה

בית המשפט לעיניינים מקומיים פסל השבוע דוחות חניה שקיבל אזרח ממצלמות בגלל אי חוקיותן • דובר עיריית בני ברק: "יערערו בבימ"ש מחוז...